Hakkımda

Merhabalar, ben Fadime Derin. Her şeyden önce 3 çocuk annesiyim. Aslında olmaz denileni yapıp sıradan bir insandan SIRADIŞI bir insan yarattım kendi dünyamda. Peki kimdir Fadime Derin? Neler yapmıştır? Nasıl eğitimler almıştır? Sizin için bu soruları cevaplamaya çalışacağım.

Beslenme, Detox ve Sağlıklı Yaşam danışmanıyım. 2016 yılında radikal bir karar alarak 2 yıl süren “Counselling, Coaching ve Mentoring Ba (Hons)” eğitimlerine başlayıp tamamlamakla kalmadım, diplomamı da çok iyi bir derece ile aldım.

2017 yılında “The College Of Naturopathic Medicine (CNM)” “Detox”, “Cleans”, “Weight Loss” ve “Nutrition” kurslarını tamamladım.

2018 yılında “London Collage Of Beauty Theraphy (LCBT)” ‘de active IQ seviye 2, “Diploma In Health and Fitness” sertifikamı aldım. Yine 2018 yılında “Life Coach”, “Coach Profession Training”, “Psychology Expert”, “NLP Practitioner” ve ileri düzey “Beden Dili ve İletişim” eğitimimi tamamladım.

 Sanırım, eğitime bir kere başlayınca bırakmak imkansız oluyor.

2019 yılında “University of Westminster” ‘da “Essential of Nutrition” eğitimimi tamamladım. 2019 yılının sonlarına doğru sevgili Gül Kaynak hocam ile Detox’ un inceliklerini öğrendiğim değerli kursumu tamamladım.

2020 yılında aileler ve çocuklar için “Families For Life Community Champion Training” eğitimimi tamamlarken, “Aile ve Çocuk” eğitimimi de tamamladım.

Şu an devam eden “Jason Vale Juice Master Academy” ‘de “Juice Master Class” ve “Juice Study Course” yapmaktayım. Tabii ki yaptıklarım bunlar ile sınırlı değil. Eğitimleri mevcut durumumda dahi sürdürmeye devam etmekteyim. Gerek Türkiye’den gerek Londra’dan çeşitli seminer/kurslara katıldım ve hala devam eden birçok kursum var. Çünkü, hayalim bambaşka… Öğrendiğim bir şey var ise o, tek kişinin bildiği asla bilgi değildir. Bu bilgiyi paylaşabilme cesaretinde bulunabiliyorsanız işte o zaman bilgi, gerçekten de bir bilgi değeri kazanıyor. Hayallerimin ve hayallerimizin gerçekleşmesi dileği ile, daha güzel günlerde görüşmek üzere…

Sevgi ve saygılarımla

 

Beslenme, Detox ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı

 

Fadime Derin

About

Sıkça Sorulan Sorular

Cevap 1